אייל תפילין

באייל תפילין תוכלו למצוא מוצרי סת"ם ויודאיקה באיכות גבוהה  ובמחירים השווים לכל כיס, כמו כן יש לנו שרות משלוחים לכל חלקי הארץ במהירות וביעילות. 

אצלנו חווית הקניה מלווה ביחס אישי ומשתדלים לספק את הסחורה על הצד הטוב ביותר! 

מחכים לכם אייל תפילין

חווית בר מצווה

5/5
בתשרי תש״פ חגגנו בר מצווה לבננו הקטן, אוריה שלום. במסגרת החגיגות בקרנו עם אוריה במפעל התפילין ללמוד ולהתרשם מתהליך ייצור התפילין. הסיור היה מחכים, חוויתי ומעורר השראה הן לאוריה והן לנו ההורים ( למרות שזה בננו החמישי שמניח תפילין ב״ה) ראינו ושמענו על התהליך מראשיתו ועד למפגש עם הסופר שבשיתוף אוריה וערן סגרו ביחד את הפרשיות. אירוע מרגש ומשמעותי לכל משפחה יהודית. יישר כוח.
ערן ולימור אטדגי- שבות רחל.

סיורי בר מצווה

גם משפחות שבוחרות לקנות את התפילין שלנו מקבלות מאיתנו במתנה סיור חוויתי במפעל ובנוסף את הזכות להיות שותפים מלאים בהכנת התפילין של בנם בטקס מיוחד ומרגש שאנו עורכים במרכז המבקרים. הביקורים נעשים בתיאום מראש בלבד!

5/5
היינו במפעל של אייל קלף תפילין לרגל בר המצווה של אחי הקטן. איך שהגענו קיבלו אותנו יעל ובעלה אייל והתייחסו אלינו בכזו לבביות. אייל הראה לאחי הקטן בכל כך סבלנות את סוגי התפילין. בחרנו תפילין וערכו לנו טקס קבלת תפילין כל כך מרגש ועוצמתי. התחלנו בהכרת המפעל עצמו יעל ערכה איתנו סיור בכל תחנה והסבירה בסבלנות ובחיוך מה תפקידה של כל מכונה צפינו בעובדי המפעל העושים את מלאכתם, הם גם הסבירו על עבודתם מ ניסיונם האישי. המקום כל כך יפה ומעניין בכל תחנה צילמנו תמונות וסרטונים ובסוף הסיור הסופר סת"ם חיכה לנו לצידו ישבו אחי עידו ואבא שלנו וסידרו את הקלף בתוך בית
ניב ואופירה לוי